خبر: برگزاری سمینار و کارگاه مقاله نویسی انگلیسی و انتشار مقالات آی اس آی.
متن خبر: بدینوسیله آمادگی خود را برای همکاری مشترک درطرح های پژوهشی آکادمیک و سازمانی، تدریس در کارگاه های روش تحقیق، و برگزاری سمینار و کارگاه های مقاله نویسی بزبان انگلیسی و سمینارهای راهنمای تولید و انتشار مقالات در نیم سال اول هزار و سیصد و نود و یک اعلام می کنم.گروه هدف این برنامه های آموزشی میتواند هرکدام از گروههای زیر باشد:

 

اساتید محترم دانشگاه، دانشجویان دکترای تخصصی و فوق تخصصی، دانشجویان مقاطع پی اچ دی و کارشناسی ارشد درتمام رشته های آموزشی منجمله علوم انسانی،‌علوم پزشکی و بهداشت و علوم مهندسی.

مراکز هدف برگزار کننده:

تمامی مراکز دانشگاهی دولتی و خصوصی و شرکت ها و موسسات علمی آزاد.

متقاضیان می توانند درخواست خود را صرفا از طریق ایمیل با ایمیل زیر به اینجانب اعلام نمایند.

drjalalian@yahoo.com

دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه که نیاز به راهنمایی اختصاصی اینجانب در پروژه های مقاله نویسی خود دارند نیز کمافی السابق میتوانند از طریق ایمیل فوق با اینجانب درتماس باشند. علاوه بر آن ایشان میتوانند متن خبر منتشر در این صفحه را به اطلاع مسئولین آموزشی و پژوهشی دانشگاه خود رسانده و از طریق اداری اقدام به درخواست برگزاری این برنامه ها در مرکز دانشگاهی خود بنمایند.

نحوه درخواست برگزاری سمینار یا کارگاه مقاله نویسی،‌تولید و انتشار مقالات آی اس آی :

مسئولان دانشگاهی علاقمند به درخواست برگزاری این برنامه ها لطفا در ایمیل خود موارد زیر را به اطلاع اینجانب برسانند که براساس این اطلاعات امکان برنامه ریزی مقدماتی مقدور باشد:

یک: اعلام تاریخ تقریبی نیاز به برگزاری برنامه .

دو: زمانبندی مناسب اجرای برنامه ،‌که می تواند بصورت برنامه نصف روزه،‌یکروزه و یا چند روزه برگزار شود.

سه: تم برنامه ، که می تواند صرفا بصورت کارگاه نگارش مقالات انگلیسی باشد و یا صرفا بصورت سمینار و سخنرانی همراه با بحث و تبادل نظر دوطرفه بین سخنران و مستمعین و با تم سیاستهای تولید و انتشار مقالات در مجلات معتبر و یا بصورت ترکیبی از هر دو برنامه مقاله نویسی و انتشار مقالات باشد.

چهار: لطفا از ارسال درخواست برگزاری کارگاه نگارش مقالات فارسی خودداری بفرمایید. من در نگارش مقالات فارسی هیچ تخصصی ندارم و تجربه من صرفا تدریس و نگارش مقالات انگلیسی زبان می باشد.

پنج: زبان برگزاری سخنرانی یا کارگاه بسته به درخواست مرکز برگزار کننده برنامه می تواند کلا به فارسی و یا کلا به زبان انگلیسی باشد. درصورتی که نیاز به برگزاری سخنرانی اینجانب به زبان انگلیسی باشد،‌از آنجایی که برنامه ها عموما بصورت بحث و تبادل نظر دو جانبه بین سخنران و مستمعین برگزار می شود لازم است مستمعین برنامه از حد اقل توانایی مورد نیاز برای استفاده بهینه از برگزاری برنامه به زبان انگلیسی برخوردار باشند. درغیر اینصورت برگزاری برنامه صرفا به زبان فارسی گزینه مناسبتری است.

شش: درصورت امکان، درخواست اولیه خود در صورت امکان پیش نویس عناوین و سرفصلهای مورد نیاز تان بهمراه زمانبندی و تعداد روز مناسب برگزاری را به من اعلام بفرمایید که من براساس آن جدول برنامه را به شما تقدیم کنم. درصورتی هم که تمایل دارید این امکان هم هست که من خودم لیست حدول برنامه را براساس تجربیاتی که دربرگزاری این برنامه ها داشته ام به شما اعلام بکنم.

هفت: تاریخ احتمالی برنامه را نیز در یک محدوده تقریبی به من اعلام بفرمایید.

هشت: گروه هدف  مورد نظر شامل کدام یک از گروه های دانشجویی تحصیلات تکمیلی و یا اساتید و هیئت علمی دانشگاه است؟ و پیش بینی می شود که چه تعداد در این برنامه شرکت کنند؟ براساس تعداد شرکت کنندگان میتوان برنامه ریزی کرد که این برنامه بصورت کارگاه و یا بصورت سمینار و سخنرانی بهمراه بحث دو طرفه انجام بشود.

نه: شکل برگراری برنامه: در صورتی که نیاز به برگزاری برنامه به شکل کارگاه باشد بهترین تعداد شرکت کنندگان در این برنامه می تواند حدود بیست نفر باشد ولی بسته به محدودیتهای برگزار کنندگان قابلیت این هم هست که شرکت کنندگان را در گروههای پنج نفره و با حد اکثر تعداد نفرات تا چهل نفره برنامه ریزی کرد. درصورتی که تمایل به اجرای برنامه به صورت بحت و تبادل نظر دوطرفه مابین سخنران و مستمعین باشد امکان این وجود دارد که بصورت سمینار و سخنرانی برای گروه مستمعین باتعداد بالاتر از چهل نفر تا چندصد نفر برگزار بشود.

لطفا از ارسال درخواست برگزاری برنامه بصورت ثبت یادداشت در انتهای این پیام خودداری نموده و صرفا از طریق ایمیل فوق الذکر با اینجانب تماس گرفته بشود.

با احترام

دکتر مهرداد جلالیان

اول فروردین یکهزار و سیصد و نود و یک