شما نشسته در صندلی راحت خود را هنگامی که شما یک اخطار بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما. کم قدرت. هر چه، شما باید پنج قدرت درصد در سمت چپ، و شما درست در وسط از گرفتن بیت کوین است. این payday در، کودک است. هیچ چیز احتمالا می تواند به اشتباه.

این زمانی است که آن اتفاق می افتد. بدترین چیز ممکن است.

کامپیوتر شما خاموش است!

قلب خود را شروع می شود تپش. چرا من شارژر من دریافت و شارژ کامپیوتر من؟ چه کار کنم؟ من هنوز هم گرفتن بیتکوین من؟ آیا من تنها نیمی از بیتکوین دریافت کنم؟ آیا من با پلیس تماس بگیرید. اوه خدای من!

خب، اول از همه، به پلیس پاسخ نیست، اما قطعا تبدیل کامپیوتر شما دوباره و بله، شما در حال گرفتن تمام Bitcoins خود را. در واقع، آن مهم نیست که اگر کامپیوتر شما روشن یا خاموش در وهله اول به دلیل این چیزی است که بیت کوین متفاوت از همه اشکال دیگر ارز در جهان را می سازد. هیچ چیز فیزیکی در مورد بیت کوین در همه وجود دارد. شما می توانید bitcoins در بالای یک میز پشته نیست. شما نمی توانید از دست دادن فیزیکی بیتکوین. شما می توانید هر چیزی از لحاظ جسمی به دلیل آن یک دارایی های تمام دیجیتال است. بنابراین متاسفانه، شما همچنین می توانید آن باران در باشگاه با Bitcoins است.

اما این فقط یکی از دلایل Bitcoin اخبار ارز متفاوت است. حتی اگر کامپیوتر شما ممکن است خاموش شده است، بیتکوین به کیف پول خود را ارسال نمی کند زیرا آنها حتی تغییر محل و یا مالکیت است. هر دو از این در دفتر کل عمومی برگزار می شود. هنگامی که شما ارسال و یا دریافت بیتکوین، این است هر دریافت واقعی نیست و یا ارسال اتفاق می افتد وجود دارد. این شرایط فقط برای کسانی که ناآشنا با چگونه کار می کند بیت کوین به تصویب رسید.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید که همه چیز در حال رفتن به خوب، ما به شما برخی از پیشنهادات است. نخست، حتی اگر کامپیوتر شما نیازی به در می شود برای گرفتن Bitcoins خود را، کیف پول Bitcoin اخبار خود را می کند نیاز به از طریق بلاکچین روز می شود. بنابراین انجام این کار در حال حاضر اگر شما در حال حاضر نیست. پس از آن، شما آزاد هستید به هر آنچه که شما با Bitcoins خود را می خواهید می باشد. فقط مطمئن شوید که شما حفظ کامپیوتر شما شارژ می شود.

 

وارد سایت سفارش بیتکوین شوید