مقاله موشن گرافیک در فضاهای شهری که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان ۱۳۹۱ در نقش مایه از صفحه ۹۳ تا ۱۰۲ منتشر شده است.
نام: موشن گرافیک در فضاهای شهری
این مقاله دارای ۱۰ صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله موشن گرافیک
مقاله هنر تعاملی
مقاله فضای شهری
مقاله تصاویر سه بعدی در محیط

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: حسینقلی فاطمه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
طراحی متحرک (Motion Design) مخفف طراحی گرافیک متحرک (Motion Graphics Design)، هنری است برای زندگی بخشیدن به طراحی گرافیک ثابت از طریق انیمیشن. حروف ثابت و همچنین فرم های ساده گرافیکی از لحظه ای که متحرک می شوند وارد دنیای طراحی متحرک (موشن دیزاین) می شوند. تحول شگفت آور گرافیک متحرک (Motion Graphic) در عصر اطلاعات تاثیر بسزایی در آثار طراحان گرافیک دارد که شامل فیلم، وب و فرم های تعاملی (Interactive) و سرگرمی می باشد.
اهداف این پژوهش شناخت پتانسیل های موشن گرافیک در دنیای فیزیکی ما و چگونگی شکل دهی به چشم اندازهای داخلی زیست محیطی و طراحی فضای شهری می باشد. علاوه بر این می کوشیم که نشان دهیم چگونه فناوری جدید، تصاویر سه بعدی در محیط، طراحی های داخلی، سطوح خارجی متحرک، هنرهای اجرایی، ویدیوهای معاصر و فضاهای جایگزین درهای جدیدی از موشن گرافیک را برای طراحان گرافیک گشوده است. روش کار در این پژوهش بصورت کتابخانه ای (استقرایی)، و بررسی آثار طراحان در زمینه موشن گرافیک می باشد.