منابع الکترونیکی (پایگاه اطلاعات ، بیت نت، حافظه کوتاه مدت کامپیوتر):

فناوری نوین امکان دسترسی و دستیابی به ۱۰۰ جلد کتاب یا تعداد بیشتری کتاب را در یک دیسکت فشرده فراهم ساخته است. شما می توانید بخشی از این کتابها را کپی برداری کنید و بر روی دیسکت، فلاپی و یا هارد دیسک کپی کنید سپس بدون نیاز به تایپ مجدد اطلاعات مذکور می توانید اطلاعات را در مقاله و تحقیقات استفاده کنید. با تمام این اوصاف، باید به منبع الکترونیک اشاره کنید که به صورت زیر می باشد.

انجیل، تنظیم داده ها از روی حافظه کوتاه مدت یا CD ROM- عهد عتیق،پارسپانی . ان جی هیات گسترش آثار هنری، ۱۹۹۰. ” الکساندر هامیلتن ” دایره المعارف آمریکایی آکادمیک. ۱۹۸۱. کامپیوسر و شماره ثبت ۱۸۱۶ شکسپیر، ویلیام. هملت، شکسپیر بر روی حافظه کوتاه مدت . ان پی : تحقیقات مجدد ۱۹۸۹CM.

علامت اختصاری “NP ” بر تحقیقات مجددی دلالت می کند که آنرا نمی توان در محل انتشار درج کرد.

ویلامز، تی ، هری . رهبران و سران نظامی سرزمین های شمالی و جنوبی ۱۹۶۰۰ تاریخچه ایالات متحده آمریکا ذخیره شده بر روی CD ROM. پارسپانی و ان جی: هیأت توسعه و گسترش آثار هنری و دبی، ۱۹۶۰، بیالی ، چالز دابلیو. جی آر “بررسی مجدد -BAlley PRVINI بینت نت ۵ مارس ۱۹۹۱: آدرس الکترونیکیPACS1@ UHUPRME   آخرین بخشی از فهرست منابع، افزودن منبع اطلاعاتی بیت نت می باشد که این منبع اطلاعاتی موارد زیر را شامل می شود.

۱- اسامی ارسال کنندگان (فرستندگان): ۲- عنوان پیام: ۳- فایل اسامی. (فایل خصوصی IN) Bailey) که برای دستیابی به پیام باید بدان مراجعه کرد: ۴. هدف بیت نت و تاریخ ۵- اسامی برنامه ها در سیستم بیت نت( فهرست سیستم های کامپیوتری قابل استفاده و در دسترس عموم دانشگاه هاستون با قابلیت دسترسی به رمزهای (UPMU).

شایان ذکر است شبکه های الکترونیک با سرعتی باور نکردنی در حال تغییر و تحول و توسعه هستند. بنابراین، این گونه منابع، اطلاعات لازم و ضروری را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که خواهان کاربرد و استفاده از این اطلاعات هستند.