مقاله مقایسه استراتژی های خرید و فروش سهام در سرمایه گذاری بلندمدت به روش های فیلتر، خرید و نگهداری و میانگین متحرک بازار که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان ۱۳۹۰ در مهندسی مالی و مدیریت اوراق بهادار (مدیریت پرتفوی) از صفحه ۲۱۵ تا ۲۳۰ منتشر شده است.
نام: مقایسه استراتژی های خرید و فروش سهام در سرمایه گذاری بلندمدت به روش های فیلتر، خرید و نگهداری و میانگین متحرک بازار
این مقاله دارای ۱۶ صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله روش خرید و نگهداری
مقاله روش فیلتر
مقاله روش میانگین متحرک ساده
مقاله بازده سهام

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: پورزمانی زهرا
جناب آقای / سرکار خانم: حیدرپور فرزانه
جناب آقای / سرکار خانم: محمدی محمدرضا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
یکی از الزامات برای سرمایه گذاران در بازار سهام و اوراق بهادار داشتن اطلاعات کافی در مورد روش مطلوب خرید و فروش سهام می باشد. مهمترین نکته در اینجا انتخاب سهام مناسب (پرتفوی) برای خرید و فروش سهام و انتخاب بهترین روش برای اطمینان از بیشترین بازده است. فقدان دانش مناسب در خصوص روش های مطلوب در بازار سهام مهمترین نگرانی در بین سرمایه گذاران در بازار سهام می باشد. در پژوهش حاضر به مقایسه سه روش فیلتر، خرید و نگهداری و میانگین متحرک بازار برای پیش بینی قیمت در بازار سهام برای دوره بلندمدت از سال ۱۳۸۰ الی ۱۳۸۷ برای شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار ایران پرداخته شده است. نتایج تحقیق نشان داد بازده سهام محاسبه شده در روش فیلتر در دوره بلندمدت بیشتر از روش های خرید و نگهداری و میانگین متحرک بازار و بازده روش خرید و نگهداری بیشتر از روش میانگین متحرک می باشد.