مقاله بررسی وضعیت استفاده از سیستم های مدیریت اطلاعات در پروژه های ساختمانی کشور (مطالعه موردی: پروژه های ساختمانی شهر زنجان) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان ۱۳۹۲ در مدیریت صنعتی از صفحه ۱۱۳ تا ۱۳۱ منتشر شده است.
نام: بررسی وضعیت استفاده از سیستم های مدیریت اطلاعات در پروژه های ساختمانی کشور (مطالعه موردی: پروژه های ساختمانی شهر زنجان)
این مقاله دارای ۱۹ صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سیستم های اطلاعات مدیریت
مقاله پروژه های ساختمانی
مقاله مدیریت پروژه
مقاله سیستمهای اطلاعاتی مدیریت پروژه
مقاله مشکلات پروژه های ساختمانی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: بهشتی سیدامیرحسین
جناب آقای / سرکار خانم: مدقالچی علی
جناب آقای / سرکار خانم: فرهمندیان ارشد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
امروزه به باور تمامی صاحب نظران مباحث مدیریت پروژه، تهیه، تحلیل و انتشار اطلاعات مناسب و بهنگام، یکی از عوامل اساسی در موفقیت پروژه و ابزاری مهم در جهت ارتقاء تاثیرات تصمیمات گرفته شده در سازمان پروژه بشمار می رود. متاسفانه علی رغم اهمیت فوق العاده صنعت ساختمان در کشور چه به جهت ارزش افزوده آن در اقتصاد، حجم بسیار زیاد نقدینگی و نیروی انسانی و ماشین آلات درگیر در آن و چه به لحاظ اثرات اجتماعی آن، استفاده از رویکردها و ابزارهای نوین مدیریت پروژه چندان جاری نمی باشد. در این مقاله تلاش شده است وضعیت استفاده از سیستم های مدیریت اطلاعات در پروژه های ساختمانی کشور (مطالعه موردی: پروژه های ساختمانی شهر زنجان) مورد بررسی قرار گیرد. برای این منظور در ابتدا به توضیح ویژگی سیستم های اطلاعات مدیریت و وضعیت جاری صنعت ساختمان پرداخته و سپس با استفاده از روش مطالعه میدانی، نظرات دستاندرکاران صنعت ساختمان استان زنجان مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. در این پژوهش به اعتقاد و اعتراف جامعه آماری استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت می تواند باعث جلوگیری از بسیاری سوء استفاده ها و سوء تصمیم گیری ها در پروژه ها شده و باعث موفقیت در مدیریت هر چه بهتر پروژه ها شود.